אודות GVK

חברת GVK  פתרונות קירור בע”מ, הפועלת משנת 2000, מובילה כיום את 'מהפכת הקירור'. באמצעות שילוב תהליכי התיעלות אנרגטית במערכות קירור תעשייתיות. מאפשרת החברה ללקוחותיה להקים ולבנות מערכות קירור והקפאה יעילות ו/או להקטין באופן משמעותי את עלויות התחזוקה של המערכות ו / או להגדיל באופן משמעותי את התפוקה. כל זאת, תוך שמירה קפדנית על התוצאות ויצירת שקט תעשייתי. המוטו שמלווה את החברה במשך שנים רבות הוא: שאנחנו מעונינים להתפרנס מ"השקט" של הלקוח ולא מהצרות שלו.

GVK בבעלות ובהנהלת ויאצסלב (סלביק) גרויסמן, מעניקה ללקוחותיה מעטפת פתרונות ייחודית, רחבה וכוללת, המותאמת באופן אופטימלי לצרכי מערכות הקירור של העסק. החברה, שחרטה על דגלה ערכים של יצירתיות, חדשנות, אמינות, מקצוענות ויושרה, מחזיקה בניסיון עשיר במתן שירותי אחזקה, שימור ושדרוג מערכות קירור לחברות מהמובילות במשק. מבין לקוחות החברה, רשתות שיווק קמעונאיות, מאפיות, מפעלי מזון, בתי אריזה ועוד.

הנהלת החברה שוקדת כל העת על שכלול שיטות העבודה, תוך שימת דגש על חידושים טכנולוגיים שימקסמו את החיסכון באנרגיה ואת תפוקת מערכות הקירור המורכבות של לקוחותיה. הניסיון שצברה החברה מוכיח כי השקעה במערכות מורכבות הינה רווח נקי המתגלם בחסכון בהוצאות האנרגיה ולכן, מתחייבת  GVK ללקוחותיה להחזר השקעה מלא בתקופה קצרה.

לרשות לקוחות החברה עומד צוות טכנאים מורשים מובילים בתחומם, המספקים מענה בפריסה ארצית רחבה. צוות נותני השירות עבר הכשרה מקיפה בשיטות העבודה של GVK   למתן פתרונות קצה אפקטיביים להשגת יעדי “שקט תעשייתי” ארוך טווח. עבודת הטכנאים מתבצעת ביעילות וביסודיות, מתוך מטרה להבטיח ללקוח מינימום תקלות ועבודה רציפה של כלל מערכות הקירור, לרבות מערכות המקררים, המקפיאים, שוק פריזרים ומיזוג אוויר. 

צמצום צריכת החשמל של מערכות הקירור ומקסום תפוקת המערכות, נותן ללקוח, בצד רווח כספי, גם ערך מוסף של אחריות סביבתיות, מניעת פליטת מזהמים ושמירה על איכות הסביבה.

GVK רשומה כחברת 'אסקו' במשרד האנרגיה וחברה בארגון אנרגיה ירוקה משנת 2015.